Komentáře

1 Luczi Luczi | E-mail | Web | 11. listopadu 2016 v 14:34 | Reagovat

No páni, situace se začíná zajímavě - nebo dramaticky? - vyvíjet. Je tu TOLIK věcí, které mi vrtají hlavou a na které se těším, ale bohužel vše nedokážu sepsat. Proto snad bude stačit, když řeknu, že mě Bless strašně baví: Harry a Ginny to mají těžké; doufám, že si vše brzy vyjasní a usmíří se. Na Ginny se mi líbí, že není hysterická, i když v takovéto situaci by na to měla právo. Krásně jsi vystihla její charakter... Od Hermiony mi to přijde nehezké; měla by za Ginny zajít a říct jí narovinu, že s Harrym nic nemá. Snapea by prozradit nemusela.
Také se mi líbí příchod Alitey do Bradavic, jsem si jistá, že to bude ještě zajímavé.
Snad jediná věc, co bych vytkla... všimni si, že, především u rozhovoru Molly/Harry, příliš užíváš v přímé řeči oslovení. Na konci téměř každé věty je "Molly" nebo "Harry"... bije to do očí :-D
Moc krásné, děkuji :-)

2 Richenza Richenza | 12. listopadu 2016 v 14:07 | Reagovat

Luczi, děkujiza další milý komentář. JSem ráda,že máš pro Ginny pochopení - vzpomínám si z komentářů z té doby, že ne všichni ho měli; ovšem já mám stejně jako ty za to, že se chová zcela adekvátně situaci, do níž je osud dostal. Ovšem Hermiona to má těžké stejně: pokud neřekne kdo to je, tak jsou její jakékoli řeči jen řečmi. A předesílám dopředu - ano existuje Veritasérum, ovšem zde jsem trochu domyslela kánon, kde se nicméně také nepoužívalo jako běžný prostředek - Veritasérum je pod přísnou regulací, protože může mít vážné následky. Asi to teprve bude. Ano, v tomto rozhovoru je oslovení nadmíru. Něco to ale vyjadřuje, nemyslíš?

3 Hobitka Hobitka | 19. dubna 2017 v 17:10 | Reagovat

Musím říct, že jsem se krásně začetla :)
Tak, že jsem ani neměla stání na napsání komentářů.
Bless se mi moc líbí, píšeš velice čtivě a navíc je vidět, že to máš opravdu dobře promyšleno a nedochází k situacím, kdy děj naprosto nedává smysl (bohužel to není moc obvyklé :D...).
Jen mi tu trochu vadí to do očí bijící použití postav z Pána prstenů - vím že jej uvádíš jako inspiraci. Ale použít obrázek nejdřív Arven a teď i Galadriel? Myslím, že je dost zbytečné používat obrázky z mudlovského filmového zpracování... :D
A už mě opravdu začíná štvát, že si Ginny prostě normálně nepromluví s Hermionou. Ach ty ženské :D

Každopádně, děkuju, že píšeš a jdu číst dál :)

4 Richenza Richenza | 19. dubna 2017 v 21:39 | Reagovat

Ahoj Hobitko, díky za komentář.Tolkien je nejen inspirací, ale přímo postavou této knihy, a jeho dílo je tedy více méně skutečnou historií této knihy. A vzhledem k tomu je logické, že Galadhil, která je vnučkou Galadriel, jí je i podobná, co myslíš?
Nicméně obrázky nedělám já, a plně respektuji jejich autorku. Nejde navíc o kreslené obrázky, ale o fotomontáže. Je poměrně obtížné najít vhodné modely a postavy z LOTRa vystihují atmosféru nejlépe.
Ano, Ginny zde lehce leze na nervy, a nejen ona.Ale i to je život...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.